97 відгуків
Літо
+380 (93) 562-66-02
+380 (67) 397-19-53
+380 (66) 508-19-81

Водопідготовка в надувних і каркасних басейнів

Водопідготовка в надувних і каркасних басейнів

Водопідготовка в басейнах збірних

Самим масовим продуктом на ринку приватних басейнів є збірні дачні варіанти, вироблені компаніями Intex і Bestway. У силу своєї доступності і високих споживчих якостей ці басейни з кожним роком набирають і набирають популярність. Однак ми, зі свого досвіду продажу такої продукції зробили висновок, що переважна більшість споживачів, купуючи басейн, замислюються про підготовку води в ньому вже після того, як його наповнили.

Думаємо, що для багатьох майбутніх і справжніх власників басейнів може бути корисною інформація, наведена нижче.

Водопідготовка басейну. Отже, насамперед слід розуміти, що догляд за водою у вашому басейні складається з трьох основних етапів.

-Фільтрація води. Фільтрація води обов'язкова практично у всіх басейнах, крім найменших, в які воду наливають безпосередньо перед використанням і зливають відразу ж після. В інших випадках вода потребує постійного очищення, так як постійно забруднюється ззовні. Формула проста. Об'єм води повинен проходити через фільтр чотири рази за добу. Виходячи з цього, розраховується потужність насоса фільтрації. Найбільш ефективними фільтрами вважаються пісочний, хоча для невеликих басейнів можуть підійти і фільтри зі змінним або промываемым картриджем.

-Додавання альгіцідов. Альгіциди – спеціальні речовини, що перешкоджають зростанню різних водоростей і інших рослин у басейні. Використання альгіцідов запобігає «зацвітання води, а також зміна кольору води з блакитного на зелений. Безпосередньо для людини ці речовини безпечні (в призначених дозах), однак не варто виливати воду з басейну, оброблену альгіциди прямо в город.

-Дезінфекція води. Самий важливий і обов'язковий етап водопідготовки. Вода повинна бути безпечна для людини, в ній не повинно бути бактерій, вірусів, кишкової палички. Для дезінфекції води застосовують різні окислювачі. Так, наприклад, найбільш популярним і безпечним є Хлор. Дезінфекція води хлором є офіційним державним стандартом. Але приватний басейн, а значить вирішує власник. Іноді на хлор трапляється алергія, і в таких випадках застосовуються засоби на підставі кисню або брому. (Змішування коштів на основі різних елементів не допускається!)

Звичайно, існує безліч нюансів і дрібниць, які залежать від місця, часу, сезону використання та обсягу басейну, проте ці три етапи водопідготовки актуальні завжди! Розуміючи загальні принципи, Вам легше буде виробити свій індивідуальний підхід, а ми постараємося Вам в цьому допомогти!!!